MikroLite

MikroLite

MicroLite to nowa seria miniaturowych mikrofonów referencyjnych AKG, oferujących niesamowitą jakość dźwięku i trwałość, lecz w małej, dyskretnej obudowie.

 

Są one idealne do zastosowań telewizyjnych, teatralnych i konferencyjnych.

Seria składa się z mikrofonu krawatowego, nausznego i nagłownego, z których wszystkie zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania. W wyniku szeroko zakrojonych prac konstrukcyjnych mikrofony MicroLite cechują się ponadto szeroką kompatybilnością, doskonałą odpornością na wilgoć i ochroną EMC.

 

"Nowe mikrofony AKG MicroLite są malutkie, ale sygnał, jaki wytwarzają, jest przeciwieństwem ich rozmiarów" - powiedział Karam Kaul, Dyrektor Marketingu AKG.

"Wiele czasu i uwagi poświęciliśmy każdemu etapowi projektu, nie koncentrując się wyłącznie na jakości dźwięku. Od uchwytów nausznych i nagłownych, których kształt użytkownicy mogą łatwo dostosować do własnych preferencji, po wielowarstwowe zabezpieczenie przed wilgocią, mikrofony te zapewniają doskonałą wydajność w najbardziej nawet wymagających aplikacjach".


LC81 MD jest najmniejszym kardioidalnym mikrofonem typu lavalier na rynku. Ma średnicę 4,8 mm, długość 10 mm i waży 2 g. Czuła kapsuła mikrofonu przetwarza szeroki zakres częstotliwości i zapewnia elastyczność w uzyskaniu najlepszego dźwięku ze źródła. LC81 MD dostępny w czterech wariantach kolorystycznych.

 

LC82 MD to także mikrofon krawatowy, lecz o charakterystyce dookolnej. Cechuje się o średnicą 3 mm i długością 6,5 mm, co czyni go jednym z najmniejszych mikrofonów tego typu na świecie. Idealny do musicali, teatrów, kościołów, a także zastosowania w transmisjach telewizyjnych i produkcjach wielkoformatowych LC82 MD daje pewność, że ??ani wilgoć, ani makijaż wykonawcy nie spowoduje tłumienia dźwięku. Podobnie jak MD LC81, model LC82 MD także dostępny jest w czterech kolorach.

 


Podobne do ich odpowiedników krawatowych, nauszne mikrofony MD EC81 i EC82 MD doskonale sprawdzają się we współpracy z systemami bezprzewodowymi. Przeznaczone są do zastosowań teatralnych, muzycznych, koncertowych i konferencyjnych. Każdy mikrofon wyposażony jest w elastyczny uchwyt nauszny i wysięgnik o regulowanej długości, co gwarantuje pełen komfort użytkowania. Do wyboru są dwie kapsuły - kardioidalna (EC81 MD) i dookolna (EC82 MD). EC82 MD cechuje się ponadto wzmocnioną ochroną przed wilgocią. Oba modele są dostępne w dwóch kolorach.

 


Dla tych, którzy preferują jeszcze bardziej stabilne dopasowanie, przeznaczone są mikrofony nagłowne - dookolny HC81 MD i kardioidalny HC82 MC. Każdy z nich jest dostępny w dwóch kolorach, a HC82 MC zapewnia zwiększoną ochronę przed wilgocią.


Wszystkie mikrofony MicroLite wyposażone są w kabel ze złączem MicroDot, kompatybilnym z wieloma różnymi typami złącz, w tym również wszystkich głównych producentów systemów bezprzewodowych.

To daje szerokie możliwości zastosowania mikrofonów MicroLite w różnych konfiguracjach sprzętowych i łatwego zoptymalizowania systemu. Są również wspaniałym uzupełnieniem systemów bezprzewodowych AKG, takich jak DMS800.


Dla serii MicroLite dostępne są ponadto różnego rodzaju akcesoria, w tym siatki ochronne, piankowe osłony przeciwwietrzne, zasilacze fantomowe, klipsy krawatowe, a także nakładki chroniące przed działaniem potu i makijażu.

 

Więcej informacji na temat produktów AKG można znaleźć na www.akg.com/pro

 

Galeria

  • HC_81_MD_earhook_cardioid_beige
  • ec81md
  • lc81md
  • lc82md
  • mda1-7adapterconnector_ec_hc

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009


 

vietnam travel, vietnam travel information, thiet bi bep cong nghiep, tranh dong ho, tranh kinh